Системи очищення повітря TRION Україна. Електростатичний фільтр, патронний фільтр, картриджні фільтри.

Поиск

Перейти до змісту

Кабіни для куріння | Приміщення для паління | Кімната де курять.

Продукція

Кабіни для куріння з очищувачами повітря TRION

Кабіна для куріння

Сьогодні практично на кожному підприємстві громадського харчування, у готелях, торгових центрах, кінотеатрах, заводах і фабриках керівники шукають вихід для дотримання нових правил для тих хто курить, і все більше людей розуміють, що необхідно облаштовувати місця для куріння.
Кожному керівнику компанії зараз доводиться шукати рішення для того, щоб дотримуватися Законів України, інтереси курців, а також забезпечувати санітарні норми і пожежну безпеку.
Згідно Закону України
№ 4844-VI від 24.05.2012г. «Про обмеження місць куріння тютюнових виробів», а також вимог правил пожежної безпеки, в кожній організації необхідно обладнати спеціальні місця для куріння, обмежуючи поширення тютюнового диму.
Відмінним рішенням обмеження згубного впливу тютюнового диму на тих хто не курить є створення кімнат для куріння, або встановлення курильних кабін. Головним елементом курильної кімнати (кабіни) є електростатичний очищувач повітря TRION, який не вимагає врізки в загальну систему вентиляції, швидко монтується, легко підключається до звичайної розетки 220В і простий в обслуговуванні. До того ж повітряочищувач можна легко зняти і перевезти в інше приміщення.
Моделі очищувачів повітря
Series 60, Series 120 та Space Saver компанії TRION успішно використовують для встановлення в курильній кімнаті та моделювання кабін для курців. Все повітря, насичене тютюновим димом, в кімнаті для куріння поглинається електростатичним фільтром. Завдяки цьому виконуються всі вимоги щодо обладнання місць для куріння.

Кімнати та кабіни для куріння можно створювати:
- поряд з кафе, барами, ресторанами, приміщеннями культурного призначення та іншими приміщеннями, внесеними в виключення, згідно
Закону України № 4844-VI.
- в торговельних та виставкових центрах, готелях, аеропортах, авто і ж/д вокзалах, підприємствах усіх форм власності, що не потрапили до виключення, згідно
Закону України № 4844-VI.

+ збільшити

+ збільшити

Ми можемо спроектувати і виготовити курильну кабіну за індивідуальним замовленням з виконанням всіх побажань і вимог замовника.
Конструкція курильної кабіни складається з системи суцільноскляних або стаціонарних перегородок, яка може бути декорована в будь-якому стилі.
Дизайн курильної кабіни виконан відповідно з Законом України № 1824-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв", який забороняє куріння в громадських місцях і дозволяє паління тільки в спеціально відведених для цього місцях - курильних кабінах, а саме є графічний знак "сигарета на синьому фоні" і напис "місце для куріння".

Приклад кабіни для куріння з нанесенням логотипу компанії.


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню