Системи очищення повітря TRION Україна. Електростатичний фільтр, патронний фільтр, картриджні фільтри.

Поиск

Перейти до змісту

Методи очишення повітря, які викорисовують фільтри TRION.

FAQ's

TRION використовує найефективніші методи очищення повітря

TRION пропонує найсучасніші технології очищення повітря для тривалої експлуатації, з низьким опором повітрю, високою ефективністю очищення та енергозбереження для кожного споживача.

Електростатичний
Оригінальний TRION Forever Filter® має запатентовану розробку - поєднану іонізуючу і збираючу секції.
У промислових моделях пластини іонізуючої секції виготовлені з нержавіючої сталі і мають шиповану форму.
У комерційних моделях використовуються вольфрамові дроти. Збираюча (колекторна) секція складається з великої кількості паралельно розташованих алюмінієвих пластин, що створюють велику фільтруючу поверхню для збору забруднень.
Фільтр має необмежений термін експлуатації.

Повітря проходить через миючийся алюмінієвий сітчастий перед-фільтр, який затримує великі забруднюючі частки. Меньші частинки попадають в основний миючийся Forever Filter® (електростатичну комірку), де створюється сильне електричне поле. У іонізуючої секції фільтра частки набувають позитивний електричний заряд. Потім заряджені частинки потрапляють в збиральну (колекторну) секцію фільтра, де притягуються до негативно заряджених алюмінієвих пластин.
Ефективність очищення досягає 99% для часток розміром до 0,01 мікрона. Після цього повітря виходить свіже і очищене.
Забруднений Forever Filter® легко виймається з корпусу фільтру і миється водою, при необхідності з додаванням миючого засобу.
Таким чином, немає необхідності в постійній купівлі і заміні фільтрів.
Деякі промислові моделі комплектуються системою автоматичного миття електростатичних комірок.

Механічний
Спеціальні картриджі з поліестеру зібрані "гармошкою" були розроблені для заміни габаритних тканинних рукавів, що дозволило зменшити розміри корпусів фільтрів в 2 - 3 рази. Ефективність очищення картриджа від брудного повітря досягає 99,97% для часток до 0,5 мікрон. Термін використання картриджа при стандартних умовах експлуатації становить 5 років при роботі в одну зміну.

Забруднене повітря проходить через велику поверхню високоефективного картриджного фільтра, на поверхні якого збираються частинки пилу і інші забруднення, і чистим виходить назовні.
Очищення фільтру проводиться продуванням стислим повітрям всередину картриджа, після чого пил з картриджа падає в пилозбірник.
Більшість моделей TRION мають програмовану панель контролю Siemens, яка визначає, коли картриджі потребують очищення, таким чином, система з картриджними фільтрами ефективно працює без постійного контролю над нею з боку людини, тому що процесом очищення керує автоматика.


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню