Системи очищення повітря TRION Україна. Електростатичний фільтр, патронний фільтр, картриджні фільтри.

Поиск

Перейти до змісту

Виставки з участю компанії TRION, виставки систем очищення повітря.

Виставки

Виставки 2012

Москва - "Мир Климата" 2012
З 12 по 15 березня 2012 року в виставковому комплексі "Експоцентр" в Москві традиційно пройшов головний захід галузі - виставка кліматичного обладнання "Мир Клімату-2012", в якій взяла участь компанія TRION.
На стенді компанія TRION представила найбільш популярні моделі комерційних і промислових електростатичних повітроочищувачів і фільтрів.

У виставці взяли участь багато відомих компаній з усього світу.
Виставка "Світ Клімату" - це не тільки демонстрація технічних новинок індустрії, це ще й майданчик для підбиття підсумків сезону, обговорення шляхів вирішення актуальних проблем і планування роботи на найближче майбутнє. Ділова програма заходу також істотно розширена порівняно з виставками минулих років.
www.climatexpo.ru

.......................................................................................................................................................................................................................

Київ - "Клімат ЕКСПО" 2012
З 28 лютого по 2 березня 2012 року в Києві пройшла перша в Україні спеціалізована виставка кліматичного обладнання -. Клімат ЕКСПО, в якій брала участь компанія TRION.

Виставка стала місцем зустрічі виробників, дистриб'юторів і споживачів систем вентиляції, кондиціювання та холодопостачання. Клімат ЕКСПО - унікальне бізнес-середовище для залучення нових клієнтів і налагодження ділових контактів.
На стенді компанії TRION були представлені найбільш популярні моделі електростатичних повітроочищувачів і механічних промислових фільтрів.
www.climate.euroindex.ua


Під-меню:


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню