Системи очищення повітря TRION Україна. Електростатичний фільтр, патронний фільтр, картриджні фільтри.

Поиск

Перейти до змісту

Промисловий електростатичний фільтр TRION модель 60.

Продукція > Промислові моделі

Промисловий електростатичний фільтр TRION модель 60

Загальний опис


це модульний промисловий очищувач повітря, який поставляється в розібраному вигляді для складання на місці під існуючі розміри, щоб відповідати споживчим вимогам по висоті і ширині.
Рух повітря здійснюється зовнішнім вентилятором. Модель також може комплектуватися автоматичною мийкою і автоматичним управлінням. Відповідає стандартам NFPA96 і UL867.
Очищуваний об'єм повітря від 20000 м3/год. до нескінченності так, як модель має модульний дизайн і складається з секцій. Ці можливості дозволяють підібрати модель для очищення необхідного повітряного об'єму та отримати найкращий розмір конфігурації для будь-якого застосування і максимального задоволення потреб в очищенні повітря від шкідливих забруднень.

+ збільшити

Шиповані пластини електростатичної комірки TRION

Всі стандартні електростатичні комірки Forever Filter® в моделі 60 забезпечені шипованими пластинами з нержавіючої сталі типу: sow blade (з виступаючими шипами). Вони збільшують ефективність очищення повітря, мають майже необмежений життєвий цикл і скорочують час та витрати на обслуговування.
Електростатична комірка може мати ширину 600 і 900 мм в залежності від того, яку потрібно виготовити модель.
Таким чином, ширина моделі може зростати до 300 мм, а висота до 600 мм з додаванням кожної комірки.

Панель керування TRION

Містить модуль електроживлення і, якщо потрібно, контроль системи автоматичної мийки моделі.
Вона може бути встановлена на відстані до 75 м від основної моделі.

Принцип роботи


В моделі використовується принцип електростатики. Повітря женеться зовнішнім вентилятором через алюмінієвий сітчастий перед-фільтр, який затримує великі забруднюючі частки. Меньші частинки потрапляють до основного
Forever Filter®, в якому створюється сильне електричне поле. В іонізуючій секції фільтра частки набувають позитивного електричного заряду. Потім заряджені частинки потрапляють в збираючу (колекторну) секцію фільтра, що складається з рядів паралельних пластин, на які подається мінус. Ці пластини притягують і збирають заряджені забруднюючі частинки розміром до 0,01 мікрона. Після цього повітря виходить свіже і очищене.

+ збільшити

Використання


Модель має комерційне та промислове призначення. Вона ідеально підходить для видалення диму і парів від зварювальних робіт, вихлопних дизельних газів, масляного туману, аерозолів, тютюнового диму, мікроскопічного пилу, бактерій, деяких вірусів, диму і парів від виробництва поліетилену, гуми, пластику, парів і жиру від приготування їжі та інших атмосферних забруднювачів. Моделі ефективно очищують повітря і можуть повертати його чистим назад в приміщення, скорочуючи витрати підприємства на обігрів взимку та кондиціонування влітку.

Переваги

- постійний електростатичний
Forever Filter® - немає потреб у видатках на його заміну, тільки промивка водою з додаванням миючого засобу, сушка та встановлення назад;
- секції іонізації та збираючих пластин у фільтрі суміщені, для легкості захоплення забруднюючих часток;
- іонізуюча пластина - шипована - для зменшення витрат на обслуговування і заміну;
- висока ефективність очищення - до 99,9% для часток до 0,01 мікрон;
- низький статичний опір - зменьшуються до 10 разів витрати на електроенергію, споживану вентилятором в процесі роботи в порівнянні з тканинними фільтрами;
- керамічні ізолятори для збільшення надійності фільтра;
- отвір внизу моделі для вільного зливу рідини від зібраних масляних парів;
- термін придатності електростатичного фільтра необмежений;
- при великій вологості в атмосфері фільтр не намокає, не збільшуе опір, не зменшує пропускну здатність.

Гарантія

Всесвітня гарантія 1 рік


Повернутися до змісту | Повернутися до головного меню